Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Terēze

Terēze

Vārda dienu Terēze svin 28. aprīlī.

Latvijā dzīvo apmēram 480 personas ar vārdu Terēze.
Pēdējo gadu laikā vārda Terēze popularitāte ir pieaugusi.
8 19

Vārda Terēze nozīme un skaidrojums:

Jūtīga pret pārestiem un pazemojumiem, tāpēc viņā izaug spīts un kaislīga pretiedarbe visam sīkajam. Ar skarbu raksturu, patstāvīga, nepakļāvīga. Bieži vien var sagaidīt mugurā tēmētu lodi no tiem, kas necieš maksimālismu.
Iesaki draugiem!

Terēzes draugu un paziņu raksturojumi:

4 15 Viņa ir cilvēks ar saviem uzskatiem.Attiecas tā kā pret viņu.Pirmais iespaids par viņu ir maldīgs,jo viņa ir jautra un interesanta personība.Mēdz riskēt,bet dažreiz arī ir pārāk piesardzīģa.Viegli aizraujas.Piesaista viss jaunais.Satraucas par citu viedokli taču reizē ir vienalga.Mainīgs cilvēks,kuram nav viena noteikta viedokļa un viss ir atkarīgs no rīcības.Visnotaļ ļaunatminīga,jo attiecas pret citiem,tāpat kā tie pret viņu pašu.Tomēr draugi kuri viņai ir dara visu,lai viņu neoazaudētu,jo viņa spēj būt nesautīga un draudzībā atdod sevi visu.Parasti izskatā ir unikāla un atbilst savam vārdam.

2 10 Ļoti gudra un iejūtīga!!!

3 11 Parasti mierīga, bet īstenībā sēvī tur daudz enerğijas, ko izlaiš esot kopā ar citiem jautriem cilvēkiem. Radoša, bet dažreiz slinka. Pieklājīga, bet ja ir par daudz var izlaist visas dusmas laukā ar vārdiem, vēl nepārkāpjot robežu. Kaut arī to neizrāda tik daudz, ļoti alkst pēc uzmanības un apbrīna. Aizmāršīga lielās lietās, bet atcerās sīkumus. Nenosodoša un cenšās neiekļūt konfliktos un mēğina no tiem izdabūt viņas draugus. (Spriests pēc pusaudžu Terēzēm)

3 8 Terēze - labsirdīga, godīga un romantiska. Vienmēr padomās par citiem, uzklausīs un sapratīs tos. Nekad neapsmies un nenoniecinās citus. Viegli iegūst jaunus draugus, jo allaž izstaro pozitīvismu. Pēc dabas kautrīga, bet patīk atrasties sabiedrībā. Sapņaina, sabiedriska un jauka meitene.

5 8 Baidās no citu nosodījuma. Vāja bet ar raksturu. Ir gatava piedot bet ja sakaitina dusmu lēkmē var plēst un plosīt. Pārāk daudz pievērš uzmanību sīkumiem.

1 3 Viņa ir cilvēks, kurš apvieno sevī visu pretējo. Cik inteliģenta vienā jautājumā, tik pilnīgi nezinoša citā. Lieliski izjūt cilvēkus, intuitīvi saprot viņu reakciju, taču vienlaikus rīkojas pilnīgi neiejūtīgi. Pati to neapzinoties maina cilvēkus sev apkārt un vienlaikus vēlas, lai visi būtu ar viņu patiesi. Ir apveltīta ar vistrakākajām idejām, bet tajā pašā laikā var šķist kā skarba reāliste. Skaidrs ir tikai viens – šī vārda īpašnieces ir spilgtas, bieži spēcīgas personības. It īpaši, ja pašas izvēlas attīstīt savas stiprās puses un prot izmantot savas vājības sev par labu.

2 3 Forša, uzticama meitene.

2 3 Fantastisks cilvēks!

Iesaki draugiem!
Terēze skaidrojums un vārda diena

Terēze raksturojums

Terēzes raksturīgākās īpašibas
Inteliģenta 84%
Pieklājīga 76%
Ideāliste 69%
Gudra 69%
Uzticīga 69%
Jautra 69%
Ar labu humora izjūtu 69%
Enerģiska 69%
Aizmāršīga 53%
Sarkastiska 53%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Melisa, Meldra, Meldris
Rīt vārda dienu svin
Marija, Marina, Marika
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu