Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Sindija

Sindija

Vārda dienu Sindija svin 4. jūnijā.

Latvijā dzīvo apmēram 1 130 personas ar vārdu Sindija.
Pēdējo gadu laikā vārda Sindija popularitāte ir nedaudz pieaugusi.
2 48

Vārda Sindija nozīme un skaidrojums:

No ārienes Šķiet trakulīga, izlutināta, taču faktiski ir reālpolitiķe un laba organizatore. Principā - veiksminiece.
Iesaki draugiem!

Sindijas draugu un paziņu raksturojumi:

8 64 Sindijas ir skaisti un forši cilvēki:)

4 51 Par spīti nevaldāmajam raksturam un ātrajai aizkaitinātībai, Sindija prot likt cilvēkiem sev pieķerties. Labestīgums, godprātīgums un prasme mīlēt no visas sirds spēj sajaukt prātus pat rūdītākajiem ciniķiem, kas labprāt kļūs par ātri nokaitināmās Sindijas draugiem vai ko vairāk. Par spīti tam, ka Sindija ir emocionāls spridzeklis, viņas klātbūtnē cilvēks var justies brīvi un runāt par visu. Sindija ir salīdzinoši ekstraverta, taču mīl pie sevis glabāt pāris noslēpumu dūžus. Sindijas dzīve parasti tiek salauzta agrā jaunībā, tāpēc viņas uzticību nākas iekarot, kas nav viegli izdarāms. Sindija zin ko dzīvē vēlas sasniegt, lai arī ne vienmēr zin par ko vēlas kļūt. Sindijas mīl atšķirties un izcelties uz citu fona, par ko liecina arī vārdu līdzība ar Sintijām. Viņas neaizmirsīs gan atgādināt, ka viņas sauc savādāk, gan arī to, ka viņas no citiem ievērojami atšķiras. Dažreiz vēlme atšķirties kalpo par iemeslu pāragrām personības krīzes izpausmēm, ko Sindijas neizrāda, bet klusi parciešs sevī, turpinot izskatīties brīvas un atklātas, kaut arī patiesībā no ekstravetām būtnēm, viņas nemanot pārvēršas intravertās. Savu dzīvi saskata kā cīņu zem saules, kurā ir jāiegūst labākais. Katra Sindijas uzvara ir lielāka par iepriekšējo un viņa to apzinās. Sliktāk gan ir tad, ja viņa ieplāno vairāk uzvaru, nekā spēj sasniegt. Tādās reizēs Sindija var zaudēt visu un viņu steidz pārņemt destruktīvas domas un suicidālas vēlmes. Kopumā Sindija ir lielisks draugs un sabiedrotais. Lai kļūtu par Sindijas dzīvesbiedru, otrai pusītei jāizvērtē savu jūtu nopietnība un jāprot apbruņoties ar pacietību - Sindija ir kā savvaļas kaķis - maigā un graciozā āriene slēpj sevī plēsoņas dabu un refleksus. Ideāls partneris Sindijai būs tāds, ar ko kopā viņa jutīsies droša, bet kas savu viedokli neuzspiedīs, bet izteiks pietiekami pārliecinoši, lai Sindija tam sekotu. Partnerim ir jābūt stabilam, lēnīgam, bet noteiktam un valdonīgam. Kā lauvu tēviņam, viņam jādemonstrē miers un majestātiskums, bet tajā pat laikā jābūt ģimenes un savas lauvenes sargam.

2 30 Ar sindiju ir loti viegli komunicet. vina ir draudziga un pinem cilvekus tadus kadi vini ir.

2 25 Viņa ir īsts draugs.

1 18 Hmm dizko trakuliga no arienes bet ieksheji milestibu,sapratni alkstosh cilveks... apveltiita ar dumpiniecisku raksturu sev kapt uz galvas labi ja retam atlaus... bet ka draugs loti uzticiga nekad nenodos vienmer paliidzes.. Par vinas ienaidnieku gan nevienam neieteiktu buut nolidzinas lidz ar zemi

1 16 Līdere, vadītāja.

1 16 Mērķtiecīga.

3 17 Bieži citos izrāda lielisku sajūtu un zeltīta ar prieku un laimi.nekad neazmirst kādu pasveicināt un mīļas lietas darīt šī cilvēka labā:)

4 17 Ļoti izpalīdzīga, vienmēr liks citus pirms sevis. Maiga dvēsele, kuru dzīves skarbā realitāte cenšas salauzt, bet Sindija pretojas un viņai tas izdodas. Ārēji maigais tēls slēpj sevī īstu cīnītāju.

1 12 Sindija, ir pārsvara skumīga bet ļoti jautra. Sindijai ir laba humorizjūta un Enerģiska.

1 12 Forša mīļa

1 8 Sindijas ir ka indijas karalienes, loti neparastas sapnotajas...Stipras, milas,jaukas un labsirdigas.

0 7 Ļoti draudziga. Patīk runāt par mīlestību. Ātri aizkaitinama. No ārienes viņa ir diezgan "traka". Bet viņai ļoti patīk mīlestība. Ļoti piemērots vīrietis būtu tāds kam nav bail no ceļojumiem, piedzīvojumiem, un nezināmā. Sindija ir bez bailīga.

1 7 Es pati esmu Sindija

1 5 Sindija ir intraverta un visu patur sevī. Bet ļoti draudziga, saprotas ar visiem.

Iesaki draugiem!
Sindija skaidrojums un vārda diena

Sindija raksturojums

Sindijas raksturīgākās īpašibas
Gudra 65%
Daudz draugu 65%
Jautra 65%
Enerģiska 62%
Uzticīga 51%
Ar labu humora izjūtu 51%
Pieklājīga 48%
Ātri aizkaitināma 48%
Lepna 48%
Kautrīga 34%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Melisa, Meldra, Meldris
Rīt vārda dienu svin
Marija, Marina, Marika
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu