Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Māris

Māris

Vārda dienu Māris svin 22. septembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 12 730 personas ar vārdu Māris.
Pēdējo gadu laikā vārda Māris popularitāte ir nedaudz samazinājusies.
18 28

Vārda Māris nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Objektīvs, radošs, neatkarīgs, dzīvīgs, puicisks, īsts fantasts. Nepazīst nekādu grūtību. Rūpīgs ģimenes materiālo nodrošinājumu vairotājs. Ienīst svētulību, liekulību, snobismu. Māk organizēt un lietišķi risināt visriskantākos jautājumus.
Otrais tips. Vientuļš superegoists.
Trešais tips. Gļēvs, nenoturīgs, taču ar mākslinieka dabu un bohēmiskām ievirzēm apveltīts cilvēks. Grūtsirdību grib aizbaidīt ar alkoholu. Bezgala daudzajās dēkās izšķiež sevi.

Ceturtais tips. Optimists, gardēdis, laimīgs; nekad nelamā valdību.

Iesaki draugiem!

Māra draugu un paziņu raksturojumi:

10 71 Mīlošs tēvs un vīrs, uzticīgs, gatavs visu darīt, lai ģimenei būtu labi. Strādīgs, atrod veidus kā nopelnīt. Ar ļoti labu humora izjūtu, sarkastisks, patīk arī melnais humors.

8 18 Pēc dabas jautrs un komunikabls! Dzīvi uztver ar pārāk lielu vieglprātību, cik ir tik tērē, necenšas neko krāt. Uzticīgs citiem cilvēkiem, līdz ar to daudzi Māri izmanto. Mīlestībā Māris pret savu otro pusīti ir ļoti maigs un iejūtīgs, uzmanīgs. Cilvēks, kurš nekopojas ar komplimentiem. Bērnus patīk audzināt, ja tie Māra teiktajā ieklausās un viņa padomus ņem vērā!

8 18 Otrais tips- superegoists. No citiem pieprasa rūpes, akurātumu, kārtību, palīdzību, lai gan pret šiem citiem pats izturās bez rūpēm vai iejūtības. Patīk sūdzēties par savu likteni, vainojot citus un lietas labā neko nedara. Atkarības līp pie viņa kā dadži, lai varētu aizmirsties no dzīves. Līdzjūtības šajā cilvēkā nav.

8 17 Ļoti svarīga savstarpējā uzticēšanās. Necieš liekuļus un "vēja grābšļus". Katru darbu un lietu izzina līdz sīkumiem, lai rezultāts būtu maksimāli efektīvs. Prasīgs pret sevi un vēlas, lai draugs līdzinātos viņam. Ļoti svarīgas kopējās intereses un darbība.Uzticīgs, un augstu vērtē uzticību. Nepatīk rutīna un nīkšana pie televizora, "nepareizajā kompānijā". Intuitīvi jūt nelabvēlīgu vidi un laicīgi no tās izvairās "neuzvārot" sevi. Ja ko uzsāk, tad ļoti pārdomāti. Vēlas sabiedrību pārsteigt ar saviem sasniegumiem, kas bieži arī izdodas.Patīk izzināt nezināmo - inovācijas.

1 8 Mans Māris ir gudrs, sirsnīgs, apveltīts ar lielisku humora izjūtu. Viņš mega labi gatavo, kas man kā sievai stipri atvieglo dzīvi. Vispār ar viņu ir ļoti viegli dzīvot, es izbaudu katru mirkli. Viņš viegli atrod valodu ar jebkuru cilvēku un ir patīkami atrasties viņa sabiedrībā. Un vēl viņam ir ļoti liels dzimumloceklis.

2 7 Ļoti labs tētis. Draudzīgs, ar humora izjūtu. Viegli var atrast kompromisu starp divām meitām. Mīlošs, draudzīgs, uzticīgs, gudrs, laipns, bezbailīgs. Ir gatavs piedzīvojumiem

8 12 KOks ar diviem galiem ..

6 9 Ļoti izskatīgs, ar muzikālām dotībām apveltīts vīrietis.

Iesaki draugiem!
Māris skaidrojums un vārda diena

Māris raksturojums

Māra raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 65%
Gudrs 61%
Pieklājīgs 57%
Strādīgs 53%
Uzticīgs 53%
Mierīgs 46%
Inteliģents 46%
Jautrs 42%
Daudz draugu 42%
Kārtīgs 38%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Melisa, Meldra, Meldris
Rīt vārda dienu svin
Marija, Marina, Marika
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu