Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Kristīne

Kristīne

Vārda dienu Kristīne svin 24. jūlijā (pēc 3 dienām).

Latvijā dzīvo apmēram 14 820 personas ar vārdu Kristīne.
Pēdējo gadu laikā vārda Kristīne popularitāte nav būtiski mainījusies.
30 84

Vārda Kristīne nozīme un skaidrojums:

Jebkurā situācijā pūlas sevi nodrošināt. Izceļas ar sarežģītu jūtu dzīvi un prasmi izturēt, ja satiek Blaumaņa Edgaru. Stingra raksturā. Stipra kā kalnu tīģeris. Cenšas neredzēt to, ko nevēlas. Patstāvība - tā ir īpaša kuras dēļ Kristīnei ar gļēviem cilvēkiem veidojas konflikti! Darba spējas ir brīnišķīgas, lai gan pārāk daudz uzdevumu dēļ viņa var kļūt pavirša. Izjūtu šķelšanās norūda Kristīnes raksturu.
Iesaki draugiem!

Kristīnes draugu un paziņu raksturojumi:

13 68 Drošsirdīga, stipra jebkurā dzīves brīdī. Pieņem jebkādu izaicinājumu. Vienmēr jautra un ar labu garīgo. Neatkārtojama! Augstu vērtējams cilvēks - izpalīdzīga, smaidīga, pašpārliecināta. Mērķtiecīga, ar spēcīgu gribasspēku un apņemšanos izdarīt to, ko sirds kāro. Kristīne - Meitene ar lielu nākotni!

25 75 Kristīnes ir mērķtiecīgas un apveltītas ar labām intuīcijas spējām.

5 36 Vienmēr mierīga, piezemēta. Dzīvi redz kā ļoti skaistu pasaku. Nesatraucas par globālām problēmām. Labas manieres, patīkami uzturēties viņas klātbūtnē. Ir ar savu dzīves pieredzi, tapēc ir laba padomdevēja. Vienmēr zināsi, ka vari viņai izstāstīt visas savas bēdas, un viņa tās paturēs tikai pie sevis. Asās situācijās vienmēr saglabā vēsu prātu un izsver iespējamos risinājumus. Ja jūs domājat, ka kādreiz Kristīnei beigsies enerģija, tad jūs rūgti maldāties! Viņa nekad nepagurs, vienmēr būs gatava piedzīvojumiem. Viņas sievišķais naivums pievilina vīriešus kā medus pievilina lāci. Ja Kristīne ir sākusi ar Jums draudzēties, tad viņa to darīs visu mūžu. Kristīnēm ir ļoti skaisti smiekli, un tie nekad nebeigsies, jo viņas ir optimistes ar labu humora izjūtu. Kaut arī Kristīnēm patīk darboties, sirds dziļumos viņas ir slinkas. Ideālā dzīve būtu ar seksīgu un bagātu puisi, kas par viņām rūpētos un lutinātu visa mūža garumā. Kristīne nekad neliegs ne centu, ja draugam tas būs vajadzīgs. Var pateikt gan to ko vēlies dzirdēt, gan to kas tev IR jādzird. Viņai patīk dzīvot skaisti. Kopumā sakot - IDEĀLA DRAUDZENE!!

19 42 Ja kādu iemīl, tad uz visu dzīvi!

25 47 Esmu draudzīga, izpalīdzīga, centīga, dabiska.

10 31 1. tips: Strādīga, kartīga, godīga un izpalīdzīga. Drošs balsts grūtā brīdī. 2.tips. Skaista, interesanta. Savtīga. Spēj būt divkose. Lieliska aktrise.

7 25 Es esmu Kristīne! :) Kādreiz visu uztvēru nopietni! Raudāju dēļ daudzām draudzenēm kuras mani pametušas utt. Sevi novērtēju par zemu.. Tagad es to nožēloju, saprotu ka biju pārāk stulba! :) Tagad sevi novērtēju tāda kāda es esmu patiesībā! :))

6 22 Es pazīstu kādu Kristīni viņa ir enerģiska un gudra.

7 23 Neparasta, pašaizliedzīga, ļoti jūtīga, estēte, avantūriste, redz to, ko citi neredz, panes to, ko citi nespēj panest, filozofiska, neatkārtojama.

11 22 Lido kā pieneņu pūka vējā līdz atrod īsto vietu, kur nosēsties. Enerģiska, jeb vienkāršāk kompānijas cilvēks. Kā saka, kur ballītes tur viņa. Nepatīk klusums, tāpēc mieru nemeklē, taču var gadīties, ka klusums dažreiz ir labāks kā skaļums. Skaļa mūzika, ātrums, tas izskairdo viņu. Impulsīva, ar instinktu apveltīta persona. Gudra, karstasinīga. Ir viedoklis, kuru aizstāv, ir personība un izceļ savus dotumus/ talantus kā arī mēģina tos pierādīt, Alskst uzmanības

7 18 Jautra ar labu humorizjūtu un gudra!!!

9 19 Altruistiska, gaiša, iedvesmojoša, jūtīga, mainīga, radoša, interesanta, zinātkāra, uzticama draudzene, naiva labā nozīmē, bērnišķīga, cilvēciska, iejūtīga, pacietīga, saprotoša, mīļa, optimistiska.

7 16 Labi pielagojas jebkurais situaacijai,speej aatri reageet,viltiiga kaa lapsa.

8 16 Jebkurā situācija prot novērtēt savu lomu un izspriest kā labāk. Jautra, nepatīk klusums. Pilnīgu uzticību no viņas var iegūt tikai tad, ja pierāda, ka var uzticēties. Ja ir draugi, tad uz mūžu. Alkst uzmanības. Ir dotumi un talanti, tad iespējams, kautrēsies tos parādīt, bet vienmēr iekšēji gribēs parādīt. Līderis, pašai negribot virzās par bara vadoni kāda darbā. Mūzika, tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, bez mūzikas nevar. Ja neskan tad pati radīs. Mākslinieciska. Darbīga, centīga. Emocionāla. Ballītes, tas ir otrais es. Vienmēr svarīgi ir paspēt būt visur, tikt pie visiem, pēc tam sūdzas, ka nepietiek laika. Skats var būt maldinošs. Ir ko teikt, ir viedoklis, ir personība. Vēlas, lai novērtē.

8 14 Es esmu sportiska

4 6 Forša, mīļa.

3 5 Visas Kristīnes ko pazīstu palielam atbilst vārda KRISTĪNE raksturojumam

6 2 Radoša, jauka un jūtīga. Visu uztver saasināti! Bieži vien pārspīlē notiekošo. Pret tuviem cilvēkiem mīļa un godīga. Patīk rokdarbi un viss neparastais.

16 11 Esmu skumīga slinka.

8 2 Vienaldzīga, neieinteresēta, emocionāli vēsa.

17 7 Visas Kristīnes, ko pazīstu ir diezgan...nu, nepatīkamas personas...

24 9 Viltīga maita kura neapstāsies un sāpina cilvēkus.Apmierina mīļākās statuss nav nekā svēta.Jēdziens cieņa un ğimene ir sveši.Iznīcina visu svēto savā ceļā.Liekule un mele.Netīrīga uzprišina tikai ğīmīti,pārējais viss ir vienos mēslos.

28 11 Slinka,nekārtīga

35 13 Slikta draudzene, labi pieprotu izmantot cilvēkus.

Iesaki draugiem!
Kristīne skaidrojums un vārda diena

Kristīne raksturojums

Kristīnes raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 50%
Enerģiska 48%
Uzticīga 48%
Jautra 46%
Gudra 46%
Pieklājīga 44%
Strādīga 37%
Lepna 35%
Inteliģenta 35%
Neatkarīga 33%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Melisa, Meldra, Meldris
Rīt vārda dienu svin
Marija, Marina, Marika
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu