Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Jolanta

Jolanta

Vārda dienu Jolanta svin 30. augustā.

Latvijā dzīvo apmēram 3 280 personas ar vārdu Jolanta.
Pēdējo gadu laikā vārda Jolanta popularitāte nav būtiski mainījusies.
9 29

Vārda Jolanta nozīme un skaidrojums:

Iegulda idejas labos darījumos. Stipra savā raksturā. Griba viņai sasprindzināta līdz pēdējai pakāpei. Var ielaisties arī avantūrās. Nepatērētās enerģijas dēļ var rasties konflikti.
Iesaki draugiem!

Jolantas draugu un paziņu raksturojumi:

5 43 Ļoti mīl kārtību,necieš nevīžību.Nepatīk meli un liekulība.Patīk precizitāte darbos un cilvēkos.Idejas vēl ar vien tikai paliek vairumā,vienmēr izdomās kā izkļūt no sarežģījumiem. Nepatīk,ja idejas lūdz uzstājīgi-ja ļauj vaļu-būs rezultāts!Joprojām patīk tērēties un iepriecināt visus pārējos,sevi retāk,bet ja arī tērējas tad tikai uz kvalitāti.

9 35 Kaprīza un mazliet iedomīga, ātri aizkaitināma, bet kopumā jautra,ļoti draudzīga, laba un uzticama draudzene. necieš nodevību un melus.

2 12 Analizē cilvēkus un notikumus, svarīgas savstarpējās attiecības. Ātri uzvelkas, dažreiz dara un tad domā. Svarīga reputācija un apkārtējo domas. Bail no vientulības, patīk pasākumi draugu lokā. Dažkārt liekule, jo ļoti svarīgi patikt visiem.

1 11 Ļoti jauks sarunas biedrs, strādīga, jauka, mierīga, sirsnīga.

14 22 PATĪK ZĪMĒT,GLEZNOT, UN VISS TAS, KAS SAISTĪTS AR MĀKSLU, ROKDARBIEM UN PATIK GATAVOT!

2 6 Jautra, draudzīga. Patīk organizēt pasākumus un būt uzmanības centram. Nepatīk milzīgi pasākumi. Vairāk par visu vīriešos augsti vērtē cieņu pret sievieti un izglītības līmeni. Par sevi domā tikai to labāko un domā, ka ir pelnījusi to labāko. Pašpārliecināta. Ļoti patīk māksla un radošas nodarbes - spēlēt klavieres,adīt, gatavot. Patīk rūpēties par citiem un sniegt viņiem komfortu. Vēlas labākās drēbes, vīru, māju. Grib, lai citiem skauž viņas laime. Patīk vīrieši. Bieži maina. Komunikabla, bet tuvu draugu maz, jo ļoti izvēlīga. Bet tie kas ir ir ļoti, ļoti tuvi. Ģimene ir daudz svarīgāka kā viss cits. Bez stabilas mājas dzīves neko nevar dzīvē sasniegt. Mīl piedzīvojumus, ceļot, apgūt ko jaunu.

0 2 Bieži grib uzticēties, bet uzticība tiek nodota. Daudz interesējas par mākslu,zinātnēm un visu interesanto,kas varētu aizraut. Tendēta uz materiālo labklājību, bet dalot to ar sev tuvajiem. Nav skopa, atdos pēdējo,ja tas būs nepieciešams, tāpēc tiek pievilta. Īstai mīlestībai atdodas 100%, ja jutīs nodevību,tad attiecības pametīs. Bērni ir dzīves lielākā vērtībā, ar tiem jūtas ļoti saistīta. Daudz ideju,dažādām dzīves situācijām. Ja esi gatavs nenodot,Jolanta kļūs par Tavu labāko draugu.

9 9 Nepatīk burzmas,tusiņi un tml.lietas,nepatīk darboties virtuvē,bet patīk adīt un risināt atjautības uzdevumus.Ļoti azartiska.Strādīga un to pašu gaidu no citiem.

2 1 Pedantiska, kaitina nolaidība un paviršība. Ciena puktualitāti,to pašu sniedz pretī. Ļoti mīl bērnus! Apzinās savu ārieni un prot manipulēt,kad pašai nepieciešams.Mīl labi nopelnīt un labi atpūsties,citu iepriecināšanai finanses neskaita.Nekad nevilks tirgus drānas,labāk mazāk bet kvalitatīvu,tas pats ar smaržām. Ir spēcīga savā raksturā,bet augsti novērtē ja blakus ir īsts vīrietis,tam arī spēj līdz galam atklāties. Tapēc bieži vien šķiet augstprātīgas, bet patiesībā blakus sev meklē kvalitāti nevis kvantitāti.Nenovērtēs veikalā pirktas puķes,labāk pacensties un iepriecināt ar kaut ko nenopērkamu kuram katram.Neatgriezīsies pie draugiem,kas reiz nodevuši, aprunājuši. Labi raksta dzeju,pasakas,var pat grāmatu uzrakstīt,bet ne piespiedu kārtā. Nepatīk smalki rokdarbi,bet ciena mākslu, dabu un kultūru. Prot atrast valodu ar jebkuru vecuma pārstāvi,taču visaugstāk novērtē viedus cilvēkus, nevis sevis necienīgus.Ar netikumiem var aizrauties agrā jaunībā,taču apzinās,ka ar gadiem ejot pavēršas cits pievilcības resurs,ko arī prot izmantot savām vajadzībām. Empātiska un bieži vien pārvērtē savus resursus līdz enerģijas patēriņam,kas var ietekmēt veselību.

9 6 Ļaunatminīga,atriebïga,ciniska būtne.Piedauzïga tipa sieviete.

18 9 Patīk citu sieviešu vīrieši

Iesaki draugiem!
Jolanta skaidrojums un vārda diena

Jolanta raksturojums

Jolantas raksturīgākās īpašibas
Pieklājīga 61%
Kārtīga 52%
Ar labu humora izjūtu 52%
Enerģiska 47%
Uzticīga 47%
Jautra 42%
Gudra 42%
Optimiste 33%
Ātri aizkaitināma 33%
Inteliģenta 28%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Bernadeta, Alfs, Mintauts
Rīt vārda dienu svin
Rūdolfs, Rūdis, Viviāna
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Vēlies iepazīties?Iepazīšanās portālā oHo.lv Tevi gaida vairāk nekā 100'000 cilvēku, kas arī vēlas iepazīties!
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu