Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Dāvids

Dāvids

Vārda dienu Dāvids svin 30. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 2 060 personas ar vārdu Dāvids.
Pēdējo gadu laikā vārda Dāvids popularitāte ir ļoti jūtami pieaugusi.
10 18

Vārda Dāvids nozīme un skaidrojums:

Jaunībā maz rāts, tāpēc kaprīzs. Pusmūžā cenšas panākt aizkavēto, un tad arī gaidāma veiksme. Ir labsirdīgs un iecietīgs.
Iesaki draugiem!

Dāvida draugu un paziņu raksturojumi:

4 25 Persona ar savu nostāju un viedokli jeb kurā jautājumā. Patīkams un komunikabls atvērts pret jaunām lietām un pārmaiņām dzīvē. Patīk ceļot un izpalīdzēt.

11 21 Mīļš puisis :)

2 9 Ļoti jautrs un smieklīgs. Tā tiešām ir...

2 7 Mils,jauks,vel labu katram,ari pat vismazakajam zales stiebrinam.Izstaro gaismu.Acis mirdz gaisam un labestiba.nepaies garam tam,kam sap. Vajadzigs atbalsts,citadi var ieslidet inerce vai grutsirdiguma. Mil jautribu un labu draugu kompaniju.

4 6 Tas davids ko es pazīstu ir ļoti skaists, tiešam areji pievilcīgs jaunēklis.. Taču nerūpejas par saviem draugiem un atstaj tos nelaime... IR ļoti iedomgs un lepns.. Domaa ka visam viņs patik.. Ists brunču mednieks.. Doma ka var savaldzinat jebkuru.. Bet vai tā ir??? Gan jau visi D`[avidi tadi nab, bet ``sis ir.. cenšas ievilkt pec iespejas vairak meitenes gultā.. izpaliidz tikai pašiem tuvakajiem.. DZeraajs,zaglis un vel iists bandiits kas iedomajas ka ir nezin kads macho

1 3 Ļoti jautrs un smieklīgs spēj ātri izveidot kontaktu un patīk meitenēm enerģisks un diez ko jauks

1 2 Tas Dāvids , ko es pazīstu ir mazliet izskatīgs . Patīk dzīvnieki. Ir vientuļš lai gan tulīt viņam piedzims dēls kuru viņš grasās nosaukt pat Danu. Protams ir alkaholiķis un arī cīnās ar narkotiku atkarību. Ir mācijies no daudz dažādiem cilvēkiem kas viņam likušies interesanti ,bet tā Dāvids ir līderis kuram nav sekotāju. Viņš ar visiem saviem spēkiem grib būt labāks nekā ir . Tic dievam . Ir ievācis dažādu informāciju par Dievu un velnu. Dažādām reliģijām. Pac praktizē astrālo ceļošanu ,ko pagaidām nav darijis jo pēdējās reizēs ļoti stipri baidijies ( jutis dēmonu vai tam nezināmu būtņu kuras izstarojušas ļaunumu klātbūtni.) Tapēc vairs jau kā gadu nepraktizē to. Nopircis sudraba ķēdi uz kakla ar Jēzu uz krusta kalta.Daudz zin to ko citi nesaprot vai vēl nav atnākuši līdz tam lai saprastu.Paziņu loks par 10 - 30gadiem vecāki nekā viņš.Pa dzīvei kārpās kā jau visi !

Iesaki draugiem!
Dāvids skaidrojums un vārda diena

Dāvids raksturojums

Dāvida raksturīgākās īpašibas
Jautrs 66%
Pieklājīgs 66%
Enerģisks 60%
Kārtīgs 53%
Daudz draugu 53%
Gudrs 53%
Ar labu humora izjūtu 53%
Mierīgs 46%
Uzticīgs 46%
Vaļsirdīgs, atklāts 46%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Haralds, Almants
Rīt vārda dienu svin
Diāna, Dina, Dins
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu