Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Dainis

Dainis

Vārda dienu Dainis svin 23. oktobrī.

Latvijā dzīvo apmēram 5 320 personas ar vārdu Dainis.
Pēdējo gadu laikā vārda Dainis popularitāte ir nedaudz samazinājusies.
5 23

Vārda Dainis nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Dzimis diplomāts, godīgs, taisnīgs, visādu jaunu ideju realizētājs. Lūkojas uz dzīvi ar mazliet zobgalīgu fatālismu. Atzīst brīvību itin no visa: no sievas, draugiem, ienaidniekiem.
Otrais tips. Nepaklupušais romantiķis. Mīlestībā prot arī ņemt. Indīgi vēršas pret korupciju un viltus praviešiem. Tāpēc dažs labs viņu nemīl.

Daiņa draugu un paziņu raksturojumi:

5 31 Vienmēr palīdz grūtā brīdī

4 19 Pazīstu divus Daiņus, viņi ir azartiski, jautri, uzticīgi (bet tikai tiem, kas uzticību ir nopelnījuši), abi domā soli uz priekšu, bt mēdz uzvesties impulsīvi.

3 7 Zinātkārs, interesējas par visu neparasto un noslēpumaino.Nepacietīgs, atliek malā neinteresantus sīkumus un tiecas pēc jaunā, aizraujošā.Pie visa kā ķeras ar lielu entuziasmu, taču, ja tas uzreiz nepadodas, tad iesākto pabeidz ar grūtībām.Šķiet, ka viņš varētu sasniegt daudz vairāk, ja viņu pa laikam nepārņemtu iekšējs apātijas stāvoklis, gribasspēka trūkums un enerģētiski kritumi.Nespēj labi strādāt dzelžainas sistēmas un daudzu ierobežojumu ietvaros. Pretojas aizspriedumiem, visam, kas ierobežo viņa brīvību. Nepatīk ievērot standartus, izvairās no vienveidības – cenšas izdarīt savādāk, ieviest jauninājumus. Necieš formalitātes, mīl sarunas neoficiālā līmenī. Var darīt visu, ja vien tas viņam ir interesanti. Ja darbs ir neinteresants vai liekas bezjēdzīgs, garastāvoklis pasliktinās. Nogurst no rutīnas, viņam nepieciešama nepārtraukta jaunu iespaidu maiņa.Vienmēr meklē savā dzīvē saskaņu un harmoniju, vispirms jau attiecībās.Emocionāls, nereti – sentimentāls, jūtīgi reaģē uz antipātijām. No citu attieksmes atkarīgas darba spējas, nākotnes plāni, attieksme pret sevi, ieskats par pasauli.

3 6 Manu vīriņu sauc Dainis, jaunība bija vieglprātīgs, ka jau lielāka daļa. Pēc laulības- uzticams, ļoti mīloš, rūpīgs ar vienu vardu idiāls vīrs. Mīl savest sevi kārtībā. Darba pedantisks.Vienmēr uzticams draugs, nepametīs nelaimē.

3 5 Pazīstu vairākus Daiņus. Pirmais: Negodīgs, par sevi nepārliecināts, izvirtis cilvēks. Bez rakstura un morāles principiem. Kā vējš papūš, tā viņš liecas. Konkrētais cilvēks divām sievietēm ar dažu mēnešu starpību uztaisīja bērnus. Bezatbildīgs. Otrais: Patiess, godīgs, uzticīgs un uzticams.

13 10 Pret vājākiem nežēlīgs,par sevi ir ļoti augstās domās,mīl citus pazemot. Skops,neizlēmīgs.

Iesaki draugiem!
Dainis skaidrojums un vārda diena

Dainis raksturojums

Daiņa raksturīgākās īpašibas
Pieklājīgs 61%
Strādīgs 53%
Uzticīgs 46%
Impulsīvs 38%
Gudrs 38%
Mierīgs 38%
Inteliģents 38%
Jautrs 38%
Pesimists 30%
Sarkastisks 30%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Gustavs, Gusts, Tālrīts
Rīt vārda dienu svin
Gunta, Ginta, Gunda
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Vēlies iepazīties?Iepazīšanās portālā oHo.lv Tevi gaida vairāk nekā 100'000 cilvēku, kas arī vēlas iepazīties!
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu