Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Artūrs

Artūrs

Vārda dienu Artūrs svin 17. jūnijā.

Latvijā dzīvo apmēram 13 230 personas ar vārdu Artūrs.
Pēdējo gadu laikā vārda Artūrs popularitāte ir nedaudz pieaugusi.
42 77

Vārda Artūrs nozīme un skaidrojums:

Mīl nakti vairāk nekā dienu, un tas latvietim ir neraksturīgi. Talantīga intuīcija Artūtu vada brīnumainu ceļu. Pēc neveiksmēm nāk pēkšņi, negaidīti panākumi. Savu "ego"viņš prot aizsegt ar sapņaina ideālista masku. Talantīgs sava amata pratējs.
Iesaki draugiem!

Artūra draugu un paziņu raksturojumi:

17 60 Loti aktivs,energisks, no Artura izstarojas liderisms, vinam var iet lidzi un sekot, kauslis, pasparliecinats, merktiecigs, veiksmigs, var but nesavtigs un draudzigs, parasti logisks aprekinatajs,labs biznesmenis,ja nav vienigais uznemuma ipasnieks. Vaja puse- viegli uzbudinams, var piedalities un izraisit kautinus un nemierus. Kad ir iztrakojies ar gadiem spetu but piemerots gimenes cilveks. Dzive reti, kad pazudis, vienmer izdomas, ka tikt uz prieksu. Tik specigu un energijas apveltitu cilveku mil nauda. Var atstat labu pirmo iespaidu, ja sanem sevi rokas. Arturam piestav speciga energija, vadiba, organizesana un augstie amati. Spej piekerties cilvekiem, parasti pretejam dzimumam Arturi patik. Nekad gandriz nekad nebusviens, vienmer ir attiecibas, ja to pasi velas. Var but parlieku nospiedosi.ARTURIEM butu jaiemacas piekapigums, pieklajiba, labas manieres un ar laiku jatrene rakstura un psihiska noturiba, lai vinu del nesaceltos nemieri. Principa Arturos var iemileties no pirma acu skatiena, ir gliti, kopti, bet pasiem jabut uzmanigiem ar likumu, jaizglitojas un javalda par sevi. Arturi ir emocionali, mirkla cilveki, sakuma dara, pec tam doma, ir drosmigi, spej but isti draugi, ja nepieciesams pat parak labi draugi, ta ka necies konkurenci, var izjaukt daudzas attiecibas. Izteikti lideri. Lidzas Arturam jabut cilvekam ar stipriem nerviem, mierigu energetiku, sieviskibas parpilnai butnei, kuru Arturs varetu sadzirdet ari emociju uzliesmojumos.

13 36 Cilvēks, kurš ja kaut ko iecer, darīs visu lai to sasniegtu, tiecas augstāk un augstāk.

15 29 Labs un viss

17 26 Tieksme pēc nemitīgas izaugsmes, izglītošanās. Spēju kļūt fanātisks. Mīlu to, ko daru - daru to, ko mīlu. Uzticams, draudzīgs, vienpatis reizēm, patīk pabūt vienam, filosofēt. Patīk zinātne, kosmoss, mistērija, psiholoģija.

6 14 Jauki cilvēki, ar mēru, protams. Negribot ļaunu, var ļoti sāpināt. :)

10 15 Var sajaukt dienu ar nakti,neprot pateikt,,nē,,,ļoti izpalīdzīgs pret svešiem cilvēkiem,pret ģimeni izklaidīgs.Darbaholiķis,visu laiku steidzas.

7 12 Vienmēr pulcē cilvēkus ap sevi. Cīnās ar mūžīgām mīlas problēmām. Pieklājīgs un inteliģents. Nepatīk iesaistīties konfliktos, bet patīk pieņemt pārdrošus, impulsīvus lēmumus un rīkoties neapdomīgi. Bet ne vienmēr. Patīk aktīva un sabiedriska dzīve. Izeikti attīstīta loģiskā (racionālā) domāšana, matemātika un fizika, komunikācija un mākslinieciskums, radošums. Vienmēr cenšās atšķirties no citiem, pat negribot un nedomājot par to.

7 10 Viegli iegūst jebkura labvēlību.

4 7 Bieži gadās emociju izvirdumi

3 4 Artūrs palīdz draugam,neactāj draugu nelaimē. Artūrs draudzējas ar daudziem draugiem

2 3 Ātri apgūst jaunas lietas un tā ir ļoti laba priekšrocība,tikai liels mīnuss ir tas,ka Artūrs grib pārāk ātrus panākumus,rezultātus,pacietības diezgan pamaz un dēļ tā,var ātri visam atmest ar roku. Saprotošs cilvēks,var labi uzklausīt,bet arī necentīsies baigi iedziļināties un sniegt padomu,jo viņš negrib tēlot psihologu. Kad ir nomākts,labprātāk kautko padara vienatnē. Lielākā sabiedrībā jautrs cilvēks,daudz asprātību nāk ārā. Uzticīgs,mīlošs,saprotošs bet arī mēdz būt piekasīgs attiecībās.

6 6 Nereti ir atbildes uz visiem jautājumiem . Erudīts un dēļ tā ļoti bieži nonāk konfliktsituācijās ar priekšniecību.

4 4 VIŅŠ IR ĻOTI FORŠS

0 0 Dara visu, lai nedarītu neko!

11 9 Mans vārds ir Artūrs un šis viss ir kkāds bullshit ;ddd

4 2 Viņš ir jautrs, smieklīgs, viņš ir mīļš,enerģisks, drošs, un gudrs.

5 2 Viņč ir ļoti labs draugs ik vienam ar ko iepazistas. patīk sportot,ir jautrs ,smiekligs un vienkarši perfekts cilvēks neviena tada pasaule nav

24 6 Artūrs nepiedot kļūdas, un bieži vien izdara nepareizu izvēli dzīvē! Viņš paļaujas uz drauga viedokli savu neuzklausot.Lielākoties Artūri netic mīlestībai,.Nav uzticami partneri, bieži vien krāpj savas otrās pusītes!

Iesaki draugiem!
Artūrs skaidrojums un vārda diena

Artūrs raksturojums

Artūra raksturīgākās īpašibas
Pieklājīgs 52%
Enerģisks 52%
Uzticīgs 52%
Ar labu humora izjūtu 50%
Jautrs 44%
Daudz draugu 41%
Kārtīgs 38%
Mierīgs 38%
Strādīgs 38%
Gudrs 38%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Jēkabs, Žaklīna
Rīt vārda dienu svin
Anna, Annija, Ance
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu