Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Artis

Artis

Vārda dienu Artis svin 17. jūnijā.

Latvijā dzīvo apmēram 4 370 personas ar vārdu Artis.
Pēdējo gadu laikā vārda Artis popularitāte ir nedaudz pieaugusi.
7 33

Vārda Artis nozīme un skaidrojums:

Bērnišķīga aizrautība viņā apvienota ar lietišķu, praktisku darbību. Pēc dabas Artis ir romantiķis, bet ar diezgan prāvu avantūrisma devu. Piemīt ārējs miers un elegance - un Šo īpašību dēļ Artis izraisa apkārtējos interesi.
Iesaki draugiem!

Arta draugu un paziņu raksturojumi:

7 33 Artis ir loti radošs un ar daudz idejām. Dzīvē tiecas pēc tā ko vēlas, un nepadodas līdz tas tiek sasniegts. Gudrs un apķērīgs, ka ari centīgs, visu dara aizrauts un cītīgi. Plaša profila cilvēks. Atri var sadusmot, ja kaut kas nav pa vina pratam vai ari ta ka vins bija iedomajies. Neslepj savas domas un merkus. Izpalidzigs un sirsnigs pret tiem kas ir to pelnijusi. Romantisks, gadigs un jautrs. Patik sports un aktiva atputa. Ir pasparliecinats, briziem vairak doma par sevi un nesaprot citus. Visa visuma sabiedrisks un loti patikams cilveks, kuram vienalga ko domas citi, tapec ir ari daudz cilveki kuri ir pret vinu negativi noskanoti. Artis var darit visu, ja ir iespeja.

5 16 Darbā - akurāts, ko iesācis paveiks līdz galam. Veic tos darbus kas patīk, ja kāds darbs nepatiks nemaz neķersies klāt.Strādās no agra rīta līdz vēlam vakaram, lai viss būtu akurāti izdarīts. Taupīgs, naudu lieki netērēs. Apzinīgs un apdomīgs, kuru katru lietu nepirks - vispirms apsvērs visus par un pret. Slinks uz palīdzēšanu mājas darbos, ēst patīk bet gatavot nepatīk. Izvēlīgs -ēdienos.Atklāts un pašpārliecināts.

1 8 Artis-jauks,mīļš,sirsnīgs

0 5 Vienkārši super Foršs!!

2 6 Visas īpašības izvēlējos, balstoties pats uz sevi. Artis

10 12 Sapņotājs,kas pie pirmajām grūtībām padodas. Kā mazs bērns vajag ,lai kāds visu laiku uzņemās mātes lomu nepatstāvīgs un nepastāvīgs. Liels egoists ,kurš palīdzēs citam tikai tad,ja pašam no tā būskāds labums. Vienaldzīgs draugu kompānijā patīkams,ģimenē terorists Grūtās situācijās novēršas un izliekas to neredzam ,kad viss labi atkal uzrodas

3 4 Dzīvo vienai dienai nepiedomājot par nākotni. Samērā haotisks. Nepatīt, ja aizrāda, tai pat laikā uzticētos darbus dara pavirši. Dusmojas, ja kādam iet labāk nekā viņam. Nepatīk zaudēt, kaut vai kāršu spēlē. Ja ir darbs, kas patīk - to dara kvalitatīvi un no sirds. Patīk tehnika. Var atklāties mākslinieciski talanti. Attiecībās ar pretējo dzimumu kautrīgs, bet romantisks.

12 12 Cilvēks, kas ļoti daudz sapņo un plāno, bet reti kurus no plāniem īsteno. Nepunktuāls, nepastāvīgs, dzīvo itkā nedaudz mākoņos, optimists, ļoti aizrautīgs, bet pie pirmajām grūtībām atmet visam ar roku tāpēc dzīvē reti ko sasniedz.Cilvēks ar labu sirdi un labiem nodomiem.

3 3 Egoists, augstprātīgs. Viņam ir vienalga par tevi, ja vien neesi viņa draugu pulkā.

5 3 Atbildīgs, sabiedrisks,ģimenisks, bet greizsirdīgs

Iesaki draugiem!
Artis skaidrojums un vārda diena

Artis raksturojums

Arta raksturīgākās īpašibas
Uzticīgs 62%
Enerģisks 48%
Gudrs 44%
Strādīgs 40%
Ar labu humora izjūtu 37%
Daudz draugu 37%
Jautrs 37%
Mierīgs 33%
Optimists 33%
Rupjš 33%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Melisa, Meldra, Meldris
Rīt vārda dienu svin
Marija, Marina, Marika
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu