Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Arta

Arta

Vārda dienu Arta svin 20. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 1 230 personas ar vārdu Arta.
Pēdējo gadu laikā vārda Arta popularitāte nav būtiski mainījusies.
6 18

Vārda Arta nozīme un skaidrojums:

Intelekts un jūtas viņai vienlīdz attīstīti. Dvēselē neapvaldītas atdošanās alkas. Maina gan partnerus, gan arī draugus. Grib redzēt dzīvi krāsainu un neizprotamu. Dažreiz viņai uznāk brīdis, kad viss noriebies. Un tad Arta metas jaunā dēkā, kas atkal vairo viņas spriegumu. Šī skaistā vieglprātība ir gluži kā odziņa dzīves praktiskā vaiga priekšā.
Iesaki draugiem!

Artas draugu un paziņu raksturojumi:

4 30 Arta ir ļoti gudra, draudzīga, ar plašu sirdi, reizēm mēdz apvainoties, jo ja reiz viņa ir ar kādu sadraudzējusies, tad tam cilvēkam ir laimējies. Arta kā draugs ir liela dāvana, bet nevar pret viņu būt vēss, jo tad tu šo dāvanu neesi pelnījis. Ko Arta apsola, to izdara. Viņas prāts spēj pieņemt pareizus, loģiskus lēmumus, bet tikai ne tad, ja viņa ir aizsapņojusies vai skumjās aizvērusies. Kad ar viņu viss ir kārtībā, viņa no dažādiem aspektiem var pieņemt viedokļus no abām pusēm. Piemērotas profesijas: ārsts, jurists, augstie amati

6 29 Arta-ja mīl tad mīl no visas sirds. Atdos tuvākajam visu neko neatstājot sev. Grib justies mīlēta no sev tuvākajiem, bet dažreiz arī vēlas palikt vientulībā. Kad uznāk iedvesma, var padarīt daudz! Vēlas visu redzēt apkārt ideālu. Ļoti emocionāla, var ātri un sīkumus ņemt dziļi pie sirds. Ātri aizmirst un piedod mazus pāri nodarījumus, bet lielus pāri nodarījumus atcerās uz mūžu.Draugi Artai nav daudz, bet tik cik viņu ir-tie vienozīmīgi ir paši uzticamākie.

1 11 Uz kurui var paļauties

3 12 Ļoti jautra, atklāta, nemaina dzīvesbiedrus.

0 8 Aizrautīga, emocionāla, jūtīga, ļoti sirsnīga pret tiem, ko mīl un kas nepieviļ viņas uzticību. Cīnītāja un izdzīvotāja, tomēr reizēm salūst un norobežojas no pasaules. Komunikabla, empātiska, attapīga, atsaucīga un radoša. Viņai ri nepieciešama sabiedrība un partneris, neskatoties uz to, ka vajadzīga arī samērā liela vientulības deva. Savdabīga, neordināra personība. Dzīvo vētraini, emociju amplitūda ļoti plaša.

2 8 Radoša,cēla sirds

1 3 Ļoti jautrs cilvēks,ar labu humoru,smejamies pat no tējas,vienmēr mani uzklausa un dod padomus,varu uzticēt savus noslēpumus,vienmēr visu man izmaksā,ir gudra,ļoti radošs cilvēks,laba atmiņa,viņai ir vissmukākās bārbijas pasaulē,mums ir jautri gatavot ēst,viņai ir laba gaume!

10 5 Viņa ir gudra bet necenšas būt draudzīga

Iesaki draugiem!
Arta skaidrojums un vārda diena

Arta raksturojums

Artas raksturīgākās īpašibas
Pieklājīga 71%
Gudra 61%
Jautra 57%
Inteliģenta 47%
Uzticīga 47%
Ar labu humora izjūtu 42%
Kārtīga 38%
Vaļsirdīga, atklāta 33%
Optimiste 28%
Droša 28%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Māra, Mārīte, Marita
Rīt vārda dienu svin
Ženija, Eiženija
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu