Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Anna

Anna

Vārda dienu Anna svin 26. jūlijā.

Latvijā dzīvo apmēram 21 170 personas ar vārdu Anna.
Pēdējo gadu laikā vārda Anna popularitāte ir nedaudz samazinājusies.
41 89

Vārda Anna nozīme un skaidrojums:

īsts dārgums vīrietim, kurš to sastop. Aizrautīgas dabas būtne ar pavēlnieces īpašībām. Piemīt īpašs vērienīgums. Mīlestībā saskata vienīgo mērķi. Vai dzīve Annu vainago un dod piepildījumu, - par to der domāt! Jo pašapziņa, kas piemīt Annai, var arī ko noārdīt. Iegriba iemantot cilvēku uzticību - tā ir raksturīga Annas iezīme! Apzinās savas asprātības un vērienīguma spēku. Ja sirdī iezogas tukšums, Anna to iznīdē ar nežēlīgu darbu. Nonākot aci pret aci ar zaudētu mīlestību, uzvar izaicinājums: mani tu nepieveiksi! Zina arī periodus, kad sirds ir smaga kā aizšauts putns.
Iesaki draugiem!

Annas draugu un paziņu raksturojumi:

6 43 Manu labāko draudzeni sauc Anna. Viņa ir ļoti smieklīga, mīļa un draudzīga, bet ja sadusmojas tad ir jāpiesargās!

25 54 Vina nav pati labaka nav ari pati sliktaka. Ir kautkur pavidu.Vinai var uztic`eties ja tas ir kautkas svarigs,bet kadu mazu darbu kuru tulit tepat nevar izdarit vina var aizmirst.vina draudzejas ar visiem un tur noslepumus. neibilst pret kadu jaunu draugu, bet ja kads ir vinai ko nodarijis vina to neaizmirsis.vina var but divas puses vienlaikus.vinai patik runat ar sevi un dazreiz dziedat ja zin ka neviens neredz(es redzeju).vinai patik vienai klusuma atpusties, kautko padarit,apdomat pagatni kas noticis kas vareja notikt.vina var pielaut kadu kludu tacu visiem ir jadod otra iespeja:)

17 41 Pašpārliecināta. Ļoti inteliģenta. Viņas plāni un ieceres nav paredzamas. Īsta lēdija.

9 28 Mīl sevi ,sevi sargā sevi no paša jaunā. :) Ja viņai kautkas iepatīkas viņa noteikti to dabūs . :) Draugu sev skatās uzmanīgi .

5 22 Mana ome ir anna un viņa ir ļoti laipna pret citiem un pret manu mammu

6 17 Annas, pēc maniem novērojumiem, ir sakarīgas meitenes. Nepazīstu nevienu stulbu Annu, iespējams, šis vārds sevī nes tādu kā cēlumu, lepnumu, senās izcelsmes dēļ. Ne velti tik daudzas karalienes ir bijušas Annas, ne velti!

5 12 Ļoti daiļa būtne. Ar Anni ir daudz ko darīt, atraktīva , drosmīga , draudzīga. Ja Annu pamatīgi aizvaino ir jāpiesargās, jo var atrauties.

3 10 Daudzpusīga

8 14 Izpalidziga

1 7 Anna ir meitene kas var savārīt sūdus bet pēc tam nožēlot.Ja kāds cilvēks pasaka kaut ko tiešām jauku,mīļu un tamlīdzīgi viņa nespēj to aizmirst.Tāpēc uztur kontaktu ar to cilvēku.Anna var būt mazliet ķerta bet labā nozīme.Ja viņai ir crush un tas vēlas kaut ko uzzināt par kādu tēmu,tad Anna nedomājot izstāsta visu.Annai ātri var iepatiktie čalis un viņa izrāda arī to viņa nav no tām kur ies pirmā pie puiša un teiks ka viņai patīk viņš.Annas cenšās izveidot kontaktu labu ar crush lai pēc tam nebūtu janožēlo.Ja Anna kādā iemīlas bet viņā nē,viņa pārdzīvo par to ilgi,un mēgīna visu laiku ar savu crush izveidot labu kontaktu.

2 7 Pacietiga. gimenes dzive uzticiga

13 17 Var būt laipna,un reizē egoiste.Labsitdīga,un reizēātri aizkaitinoša.Viņa ir uzticīga,enerģiska,jautrsa,ar labu humor izjūtu.Ja gribat uzināt kā es to tik labi zinu,espati esmu tā Anna :D

4 7 Annas ir strādīgas,gudras,labsirdīgas,jautras,mīl kārtību,daudz lasa,izglītotas.

1 4 Ļoti labi pārzinu Annas. Mana mamma ir Anna, mana māsa ir Anna un mana krusasbiedrene ir Anna. aNNAS ĒD VISU. Anna, Anna, nav jau nekāda panna vai vanna. ;) Jā. Protams, ekselentas drudzenes. Laba gaume izvēloties draugus, un arī mūzikā un stila ijūtā. SUper!@!

4 5 Reti intelligentsia sieviete,seksuāla,uzticīga un mīloša.

2 2 Anna ir ļoti labs cilvēks saprot citu jūtas un cenšas tās savaldīt man ir 10 gadi .Tā ir mana mammma Anna.

20 11 Loti skaudiga butne.Bet dazreiz laba .pret draugiem laipna.

25 9 Annas ir egoistes. Manu klasesbiedru sauc par annu un viņa ir egoiste,ragana un rupja. Annas ir gudras bet egoistes. Annas ir ļoti pārdrošas un stulbas. Annām arī patīk atriebties tapēs es viņas neieredzu. Un tas ir mans viedoklis par annām.

54 14 Nav draugu Slikta Egoiste Skaudīga

Iesaki draugiem!
Anna skaidrojums un vārda diena

Anna raksturojums

Annas raksturīgākās īpašibas
Gudra 61%
Ar labu humora izjūtu 51%
Jautra 48%
Uzticīga 46%
Enerģiska 44%
Pieklājīga 38%
Daudz draugu 38%
Strādīga 34%
Kārtīga 31%
Inteliģenta 29%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Artūrs, Artis
Rīt vārda dienu svin
Alberts, Madis
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu