Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Andris

Andris

Vārda dienu Andris svin 30. novembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 18 900 personas ar vārdu Andris.
Pēdējo gadu laikā vārda Andris popularitāte ir nedaudz samazinājusies.
12 51

Vārda Andris nozīme un skaidrojums:

Pirmais tips. Gaišu galvu, stipru gribu, taisnīgs, ar plašu vērienu, un tāpēc viņam daudz nelabvēļu. Prot turēt solījumus. Apveltīts ar milzīgām darbaspējām. Augstas prasības pret sevi un citiem. Vienīgi emocionāla uzlādējuma brīžos Andris var pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Ir operatīvs, saprotošs, izpalīdzīgs.
Otrais tips. Šis Andris bezrūpīgi izšķērdē savus spēkus, pats ieskrambā labi uzsākto, zaudē apvaldu, viņa mīlestība uzbrāzmo kā vilnis. Un tikpat ātri tiek izskalots ārā labais, kas bijis iedīglī.
Iesaki draugiem!

Andra draugu un paziņu raksturojumi:

12 42 Talantīgs, daudzpusīgs cilvēks ar ļoti daudzām interesēm. Uzkrātās zināšanas un pieredzi prot pasniegt tā, lai citiem arī būtu interesanti. Prot argumentēt savu viedokli. Dzīves situācijās reizēm aizsvilstas, bet neizgāž savas dusmas uz citiem un drīz norimst. Ļoti inteliģents, ir sabiedrisks pazīst daudzus cilvēkus. Uzticams un atbildīgs. Mīlošs tēvs.

13 40 Andris ir SUPER. Viens no vislabākajiem. Ļoti izpalīdzīgs. Reizēm noskaišas, bet ātri dusmas pāriet.

4 16 Sabiedrisks, ļoti foršs vīrietis

8 16 Ļoti gudrs savā amatā. Paviršs ģimenes attiecībās. Uzskata, ka visi mājās ir viņa kalpi. Dzīvē svarīgs alkohols, bet savas atkarības neatzīst, uzskata tās par dzīves normu.

3 8 Labākais cilvēks pasaulē.Bet tomēr kādreiz samelo,netur solijumus.Bet es savu tēti mīlu tādu kāds viņš ir :*.Neviens nestājas ceļā lēmumus pieņem pats.Mērķtiecīgs.Sasniegs savu mērķi pat bez palīdzības un padomiem. Labs padomu devējs.Labākais tētis pasaulē.Strādīgs.

1 6 Ugunīgs. Praktisks un intelektuāls vienlaicīgi. Neizvēlas vārdus uzmanīgi. Gudrs maita, bet visticamāk kaut ko salaidīs ziepēs dēļ savas impulsivitātes. Likumi ir rakstīti citiem ne viņam. Nevalda pār savām emocijām, emocionāli sarežģījumi tiek risināti ar slīcināšana pudelē. Lai arī diezgan introverts, pievelk cilvēkus kā magnēts. Dara ko grib, kad grib un iepūt.

5 6 Andris ir ļoti prakstisks cilvēks ar zelta rokām kārtīgs un rūpīgi dara savu darbu. Bet ir arī sliktā puse viņš var būt zaglīgs un melīgs pašam to īsti negribot. Ļoti nepatīk nekartība. Mīl darbu kas jādara ar rokām. Sportisks.

16 13 Labi prot sievietej nest seksuālu baudu.Daudz melo,pat tad,kad negrib to darīt,domādāms,ka saldi meli ir labāki par rūgtu patiesību.Ļoti nepunktuāls.Mīl ļoti un māk apieties ar bērniem,gan ar savējiem,gan ar svešiem.Labs tēvs.Ģimenes cilvēks.

8 3 Andris mīl vadīt citus, konstruktīvs, bet dažiem andriem pietrūkst improvizētspēja, jo pārāk cieši turās pie jau ierastās kārtības

18 10 Aizmāršīgs,slinks,daudz draugu

23 10 Egoists un neciena citus cilvekus

32 15 Ļoti rupjš, slinks, pavēlīgs , patīk vārds "bļe"

Iesaki draugiem!
Andris skaidrojums un vārda diena

Andris raksturojums

Andra raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 48%
Strādīgs 44%
Gudrs 40%
Uzticīgs 40%
Aizmāršīgs 37%
Daudz draugu 37%
Lepns 37%
Pieklājīgs 37%
Intraverts 29%
Impulsīvs 25%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Melisa, Meldra, Meldris
Rīt vārda dienu svin
Marija, Marina, Marika
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu