Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Anda

Anda

Vārda dienu Anda svin 20. novembrī (pirms 7 dienām).

Latvijā dzīvo apmēram 2 950 personas ar vārdu Anda.
5 12

Vārda Anda nozīme un skaidrojums:

Mīl dzīvi līdz tās pēdējam atomam. Alkst pēc jaunām baudām un pulsējoša pārdzīvojuma. Pārliecības dēļ gan viņai nākas ciest. Taču Anda nevar iztikt bez izaicinājuma, neizsīkstošas urdītkāres, līdzvērtīgu pretinieku naida. Ja tā visa nebūs, - Anda iegrims pierimē. Un tad vairs viņā nebūs garīgā spēka pārākuma. Viens liels trūkums Andai piemīt - viņa nav laba cilvēku pazinēja. Šī īpašība Andai nav ielikta Šūpulī. Lielāko ienaidnieci viņa uzskata par savu garīgo māti. Andai vislabāk satikties tikai ar spēcīgām personībām, kas viņu uzmundrina! Viņai dzīve ir kā vārga kāršu spēle, kaut Anda pati rīkojas ar atklātām kārtīm.
Iesaki draugiem!

Andas draugu un paziņu raksturojumi:

3 27 Slimīgi taisnīga, paškritiska. No citiem sagaida tikpat lielu atdevi kā no sevis. Par nepildītiem solījumiem soda - vismaz ar necieņu, ja ne citādi, jo cieņa nozīmē ļoti daudz. Bez vajadzības citiem pāri nedara, bet pāridarījumus grūti aizmirst. Dzīvo ilūzijās. Pesimisma vājprāts mijas ar tikpat krasu optimisma lidojumu.

2 12 Ļoti čakla.. Bet brīžiem nav ar kautko apmierināta...Arī brīžiem naidīga un nesaprotama...:-( Bet viņai tas pāriet...:-) Bet jaunībā viņa ir normālàka!:-)

0 10 Forša meitene..viņa ir īpašs cilvēks! Anda ir kārtīga,ja vinjai kautkas nepatiks tad vinja to neslēps..Gudra un skaista!Vinja iederas sabiedribā!:)

0 10 Interesants cilvēks. Man personigi Anda patīk (vņas neatlaidība un humors)! Viņa ir jauka(kad viņai ir labs garstavoklis) Vinai patik izaicinajumi un uzmanibas centrs vina bez uzmanibas centra dzivot nevaretu. Forsha meitene! Interesants un neparasts cilveks!:)

2 8 Cik pazīstu Andas, viņas ir foršas, skaistas, gudras, draudzīgas, mērķtiecīgas un strādīgas. Viņām ir augstas prasības gan pret sevi, gan pret apkārtējiem. Viņas vienmēr cenšas saprasties ar citiem, arī ne tik spēcīgām personībām kā ir pašas. Andas ātri aizmirst aizvainojumu un ir izpalīdzīgas. Vienmēr domā arī par citiem..

2 4 ļoti pozitīvas meitenes!Mīl sabiedrību un draugu lokā ir uzmanības centrā!smaidoša un jautra...

0 2 Andas, kuras pazīstu ir skaistas, gudras, mērķtiecīgas, strādīgas, iedvesmojošas, daudz dzīvē sasniedz ar savu darbu, neatlaidību.

1 2 Prot piedod veco,neturet launu pratu,atklata,domaju,kad tiksanas ar seniem draugiem,paliek milaka,nav sevi iesedusies.6

16 12 Vina ir skaudiga atri apvainojas par katru sikumu ja neizdara kaa vina grib!!

Iesaki draugiem!
Anda skaidrojums un vārda diena

Anda raksturojums

Andas raksturīgākās īpašibas
Gudra 69%
Optimiste 61%
Jautra 61%
Enerģiska 53%
Kārtīga 53%
Strādīga 53%
Daudz draugu 53%
Inteliģenta 46%
Pieklājīga 46%
Ar labu humora izjūtu 46%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Lauris, Norberts
Rīt vārda dienu svin
Rita, Vita, Olita
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu