Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Amanda

Amanda

Vārda dienu Amanda svin 26. oktobrī.

Latvijā dzīvo apmēram 2 940 personas ar vārdu Amanda.
Pēdējo gadu laikā vārda Amanda popularitāte ir ievērojami pieaugusi.
22 78

Vārda Amanda nozīme un skaidrojums:

Visdažādāko izjūtu varā: te kā uztrīts asmens griež pretī, te ir nogurusi kā rudens lietavas, te nododas kontemplācijai, te alkst traku pārmaiņu. Taču ikdienā prot sabalansēt gan praktisko, gan nereālo pusi. Un būt draudzībā ar Amandu - tā ir reta laime.
Iesaki draugiem!

Amandas draugu un paziņu raksturojumi:

19 106 Loti centiga savos darbos, bet labak, lai vinu neviens netrauce! Vinu loti viegli aizkaitinat un tai pat laika ar vinu ir loti jautri un var izdomat baigas dullibas. Mila un izpalidziga!

12 73 Amandas par draugu sauc ļoti reti cilvēki,jo Amanda neļauj mētāties ar šo vārdu. Amanda draudzējās ar izredzētajiem un to vērtiem cilvēkiem. Uzticās tikai tiem,kas ir sevi pierādījuši. Amandas to pārbaudīs,neuztraucies! Mīlestībā īstas koķetes un flirta mīlētājas,taču līdz brīdim,kad sastop savu dzīves cilvēku. Tad ir uzticama un godīga dzīves partnere. Nepiekrāps,taču pateiks,ja pārstās just mīlestību. Amandas dzīves moto: "Labāk rūgta patiesība,kā saldi meli." Parasti pašlepna,bet ir gadījumi,kad pārkāpj principus,taču tā nekad nebūs parasta situācija. Viegli aizkaitināma,bet ātri `atdziest`. Parasti vadone,viņai seko. Piemērs citiem. Ja kāds nepatīk,to neslēps un nepielīdīs. Nevar ciest cilvēkus,kas melo un rīkojas negodīgi. 100%centīgi aizstāvēs tos kurus mīl un kuri Amandām ir svarīgi. No partnera sagaida rūpes,maigumu un uzmanību. Romantiku,taču arī galīgi pretējas attecību skatapunktu. Vēlas,lai attiecības tiktu dažādotas un neieslīgtu rutīnā. Amandām tas nav raksturīgi. Brīžiem - egositiskas kuces. Taču vienmēr pelnīti. Bieži rīkojas neapdomīgi,un vēlāk to nožēlo. Ārkārtīgi jautras un aktīvas, ar viņām diez vai varētj būt garlaicīgi,jo pqrasti ierauj kādās avantūrās. Taču tikai ar cilvēkiem,ar kuriem jūtās labi. Patīk atpūsties kompānijās. Riebjas vientulība. Strādīgas un saimnieciskas,parasgi - lieliskas mātes. Domā par to,kas varēja notikt savādāk. Slīgst atmiņās,bet tad atcerās,ka ir stipras un dodās tālāk. Stipras - gan garīgi,gan fiziski. Konkrēti sakot,Amandas ir patiesas un godīgas, esot ar Amandu Tu jutīsies laimīgs,jo viņa neiazmirsīs par cilvēkiem,kas tai ir svarīgi.

8 43 Jautra un komunikabla būtne,patīk dzīvot saticībā ar visiem,bet tajā pašā laikā nebaidās pateikt ko domā lai kas arī būtu cilvēks kas klausās!

4 32 Amandas ar savu koķetīgo uzvedību pievilina puišus. Izturas kā karalienes, ir lepnas, alkst pēc atzinības. 2.tips - jaukas, radošas un labsirdīgas.

12 38 Visjautrākais, superīgākais, atraktīvākais un visdzīvespriecīgākais skuķēns.

8 33 Enerģiska

12 35 Amandas bieži maina savu viedokli, mēdz tēlot gudrākas, nekā ir patiesībā. Jautras, saticīgas, bet sliktā garastāvoklī spēj pateikt acīs cilvēkam, ko par viņu domā. Lielas optimistes ar diezgan maz, bet īstiem draugiem. Ļoti jaukas un devīgas!

10 29 Patīk uzmanība . Diezgan jautra un dzīvespriecīga ;)

7 26 Amandas ir superīgas.

3 19 Amandas uzticība ir jānopelna, to kurš, katrs neiegūs. Lielākoties Amandām ir brīnišķīgas figūras, izteikti gurni. Būt pa draugam Amandai ir īsts gods, jo īstos draugus viņa ciena vairāk par visu. Ar Amandām grib draudzēties ļoti daudzi, taču ne visiem ir tādas iespējas. Ja ir izdevies ar Amandu izveidot romantiskas attiecības, tad tas ir jānovērtē vairāk par visu, mīļoto cilvēku mīl un lolo cik vien var, gatavas atdot zemeslodi otrajai pusītei.

3 17 Jauka meitene ar savu raksturu.

13 23 Saka visu, kas ienāk prātā, it nemaz nebaidoties par to, ka kāds tiks aizskarts. Patīk ekstremālas lietas, drosmīga, nebaidās no gandrīz nekā. Ja ir draugi, tad maz, toties tuvi un vislabākie, uzticas. Noslēpumaina, neatklāj neko daudz jauniem cilvēkiem viņas dzīvē. Neļaujas jūtām.

1 6 Ļoti skaista, draudzīga, un mīļa. Inteliģents cilvēks, ar labu sirdi. Nepakļausies citu iegribām. Pieklājīga, un laipna. Apkārt vienmēr būs atbalstītājus pulciņš. Viņai patīk uzņemties vadību savās rokas, bet to vadīt aiz laba prāta.

20 17 Amandas ir ļoti savādi cilvēki. Reizēm pat nepatīkami, krietni jāapstrādā sevi. Jākopj savs raksturs.PozitīvaisAmandās- karstasinīgasun piesardzīgas sievietes.

5 2 Es nezinu vai man nav vel kadu ipasibu bet nekas.

38 12 Slinka,bediga,lepna,skaudiga .

Iesaki draugiem!
Amanda skaidrojums un vārda diena

Amanda raksturojums

Amandas raksturīgākās īpašibas
Gudra 62%
Jautra 60%
Ar labu humora izjūtu 58%
Pieklājīga 53%
Strādīga 48%
Uzticīga 48%
Ātri aizkaitināma 46%
Enerģiska 44%
Daudz draugu 39%
Kautrīga 39%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Armands, Armanda
Rīt vārda dienu svin
Juris, Jurģis, Georgs
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Vēlies iepazīties?Iepazīšanās portālā oHo.lv Tevi gaida vairāk nekā 100'000 cilvēku, kas arī vēlas iepazīties!
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu