Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Alīna

Alīna

Vārda dienu Alīna svin 26. aprīlī.

Latvijā dzīvo apmēram 3 040 personas ar vārdu Alīna.
Pēdējo gadu laikā vārda Alīna popularitāte ir nedaudz pieaugusi.
14 21

Vārda Alīna nozīme un skaidrojums:

Līdzīgi Sarkangalvītei, ar pilnu zemeņu grozu rokā pa mežu iedama, nejūt, ka Vilks tai seko. Tāpēc Alīnai nepatīk ķīviņi un kašķi, un viņa māk mazliet piekāpties Vilkam.
Iesaki draugiem!

Alīnas draugu un paziņu raksturojumi:

13 36 Alīna ir gudra sieviete, cilvēks uz kuru var paļauties.Ārēji meitene izskatās pievilcīga un vāja sieviete. Alīnai ir stiprs iekšējais spēks,kas palīdz pārvarēt dzīves grūtības un atrast savu ceļu dzīvē. Alīna ir laba sieva un īstais draugs savam vīram.

5 26 Izvēlas mazu draugu kompāniju un uzticas tiem pilnībā, taču nemāk izvērtēt draugu uzticamību. Ātri aizsvilst un ilgi tur ļaunu, absolūta skeptiķe un pesimiste; ja viņa uzskata, ka kaut ko nevar izdarīt, tad pat nemēģinās, jo ir pārliecināta, ka tas izgāzīsies un viņa būs sevi pazemojusi. Vienmēr uzklausīs draugu un nepārtrauks, būs iejūtīga un centīsies dot padomu, uzskata citu problēmas par lielākām kā savējās. Izcila mājsaimniece, viņai patīk rūpēties par savu vidi un sev tuvajiem.

2 12 Alīnas liela daļa ir kautrīgas, bet māk uzklausīt. Ļoti saprotošas, strādīgas un sirsnīgas.

3 12 Gudra, līdzsvarots raksturs, tālredzīga, prot pielāgoties situācijai, prot vadīt situāciju.

2 9 Alīna ir inteliģenta sieviete var saprast citu cilvēku, neprasa no cita to, ko viņš nav spējīgs principā. Piemēram ja vīrietis ir no dabas neglīts, šī sieviete nepateiks "Tu esi neglīts" ("neglīts" vietā var būt jebkāds cits trūkums). Ja citam cilvēkam ir kādi būtiski trūkumi un skaidri redzams, ka šīs cilvēks nekad nespēs to sevī palabot, Alīna neteiks par trūkumu tieši, vai nu noklusēs, vai nu izdomās kā apiet šo sarunas punktu, lai neaizvainot citu cilvēku. Alīnai nepatīk likt cilvēkus neērtā situācijā. Tomēr viņas pacietībai ir robežas un ja cits cilvēks uzvedās savadāk, kur rodas iespēja aizvainot - aizvaino, tādus Alīna viegli un ātri izslēdz no sava draugu loka. Alīnai ir svarīga abpusēji laipna saskarsme it īpaši ar tuviniekiem, draugiem.

1 6 Alīnas, tāpat kā visi citi cilvēki ir dažādas. Lielākoties klusas, un mierīgas. Ātri apvainojas un ilgi var būt nopietnas, Alīnas ir emocionālas, un iecietīgas. Viņām ir laba atmiņa, Varbūt ne vienmēr "Zubres", taču viņas ir gudras. Uzdoto darbu pilda atbildīgi un radoši. Alīnas ir skaistas, varbūt pārāk nopietnas...

38 6 Ļoti skaudīgs cilvēks, cenšas izjaukt attiecības sev tuviem cilvēkiem savas izdevības pēc, neadekvāti augsts ego, gaida iecietību un līdzjūtību no apkārtējiem, bet pati nekad nepalīdzes draugiem kuri nekad neatteiktu, domā tikai par sevi un savām vajadzībām, grib būt pirmajā vietā visās kompānijās jābūt uzmanības centrā, ļoti rupja un patīk strīdi un intrigas, lai neteiktu vairāk!

39 5 Daudz melo...krāpj savu draugu ar kautkādu lo_u pat pārāk daudz melo....tāds ir mans raksturojums..paldies par uzmanibu

Iesaki draugiem!
Alīna skaidrojums un vārda diena

Alīna raksturojums

Alīnas raksturīgākās īpašibas
Inteliģenta 66%
Strādīga 66%
Gudra 66%
Reāliste 66%
Uzticīga 58%
Piesardzīga 58%
Pieklājīga 50%
Mierīga 41%
Neatkarīga 41%
Nesavtīga 41%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Alberts, Madis
Rīt vārda dienu svin
Viktors, Nils
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu