Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Valdis

Valdis

Vārda dienu Valdis svin 11. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 7 520 personas ar vārdu Valdis.
5 8

Vārda Valdis nozīme un skaidrojums:

Sirsnības un aizrautīguma iemiesojums. Necenšas sarežģīt dzīvi un samezglot attiecības. Ja arī viņam uzmācas laiskums, viņš pēc tam ar dubultu enerģiju metas iekšā notikumos. Dzīve Valdi brīžiem arī papluinī, taču viņš cenšas reiz izdarītu muļķību "neitralizēt". Valdim ir jūtīga daba, un pat neveiksmēs viņš vairāk vaino pats sevi. Izceļas ar tieksmi uz mākslu. Valdim "garšo" grēks, bet viņš baidās zaudēt savu reputāciju. Jo sevišķi lielas sekmes apliecina diplomātijā. Zina: viss panākams ar mierīgu garu, nevis lēcienveidīgā skrējienā. Valdim ir laba īpašība - nestāvēt malā no notikumiem. Tad jau labāk mesties iekšā dzirnupē un peldēt pret straumi!
Iesaki draugiem!

Valda draugu un paziņu raksturojumi:

5 10 Mans Valdis ir pats jaukākais cilvēks pasaulē. Viņš ir labākais draugs, ideāls mīļotais un super interesants cilvēks. Es esmu lepna par to,ka man ir tik lielisks Valdiņš:*

0 4 Valdis,kuru es pazīstu,ir pats jaukākais civēks.Dažreiz viņš ir nedaudz kutrīgs,bet visā visumā viņš ir superīgs cilvēks ar labu humora izjūtu.Man at Valdi patīk sarunāties,jo viņš ir labs sarunu biedrs.Valdis ir gudrs cilvēks,kurš vajadzīgā brīdī spēj iedot pareizu padomu.Valdim ir patīkams smaids.Uz viņu paskatoties vienmēr paliek laba sajūta ap sirdi,jo tu zini,ka viss ir kārtībā un dzīve turpinās.Valdi,paldies ka Tu esi.

0 2 Ļoti pašpārliecināts cilvēks, kas vienmēr spēj atrast jaunus mērķus pēc kā tiekties. Spēj būt sarkastisks un iedomīgs, bet sirdī mīt liela sirsnība un spēja saprast cilvēkus. Vislabāk prot runāt, ar ko arī parasti tiek vaļā no visām problēmām un pavērš notikumus sev labvēlīgā gaismā. Cenšas to neaizrādīt par daudz,bet visvairāk par visu patīk atrasties uzmanības centrā, tikt lutinātam. Spēj būt ļoti romantisks. Mīl bērnus, jo pašam bieži vien patīk uzvesties vieglprātīgi un nedaudz bērnišķīgi.

9 10 Mīl iedzert

9 10 Sapņotājs. Ar vārdiem mākoņos, ar darbiem aizkrāsnē. Netur dotos solījumus. Neuzticīgs, pārņemts ar seksu.

0 1 Ļoti augstās domās par sevi. Ārkārtīgi godkārīgs un tendēts uz materiālismu, bet ne garīgām lietām. Atriebīgs,īpaši, ja saskaras ar nepakļaušanos. Pozitīvs un var būt reizēm dāsns pret tiem, kuri pilda viņa gribu. Jautrs kompānijā. Gudrs.

Iesaki draugiem!

Valdis raksturojums

Valda raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 80%
Jautrs 60%
Pašpārliecināts 60%
Gudrs 53%
Strādīgs 46%
Enerģisks 46%
Daudz draugu 40%
Ekstraverts 40%
Inteliģents 33%
Drošs 33%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Evelīna, Aurēlija, Mētra
Rīt vārda dienu svin
Līva, Līvija, Andra
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
   Top.LV on-line.lv
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu