Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Tomass

Tomass

Vārda dienu Tomass svin 21. decembrī.

Latvijā dzīvo apmēram 1 160 personas ar vārdu Tomass.
8 18

Vārda Tomass nozīme un skaidrojums:

Dendijs; viltīgs, iekšēji savākts un visu dāmu lolots. Vienīgi strīdā var zaudēt pašsavaldīšanos, un tad spēle zaudēta.

Tomasa draugu un paziņu raksturojumi:

9 27 Tomass ko es pazīstu ir ļoti mīļš un jauks puisis . Skaists . Talantīgs . Draudzīgs. Ļoti seksīgs. Ar viņu ir forši pavadīt laiku un viņam ir ideāls smaids. Ar viņu var daudz par ko pasmieties. Prot izturēties labi pret meitenēm. Viņš ir ļoti pozitīvs puisis kurš prot uzlabot garastāvokli vienmēr kad jūtos slikti. Par viņu varu teikt visu to labāko.. :)

5 19 Kuru Tomasu pazīstu es, viņš ir ļoti pašpārliecināts, uzticīgs, spēcīgs un vel daudzas labās īpašības, vienu vārdu sakot elegants

0 4 Tomass, kuru pazust un Es, Ir Mans klasesbiedrs un labākais draugs. Ļoti slinks. Humorizjūtīgs. Prot sasmīdināt. Viņam piestāv sarkana un melna krāsa. Šajās krāsās Viņš izskatās ļoti seksīgi, karsti, atraktīvi un pievilcīgi. Viņam ir ideāls un glīts smaids. Patīk tusēties. Nepatīk, ka liek un piespiež darīt darbus un nepatīk strādāt. Garšo virtuļi😂. Nav resns. Ideāla auguma. Tomasam kuru es zinu ir seksiska frizūra un raksturs. Es vel joprojam domāju kapec Viņš uzskata mani pa labāko draugu😅😃. Es neesmu pelnījis tik kūlīgu draugu, kā viņš. + Tomass ir stingrs, nepiekāpīgs, dažreiz pozitīvi vai negatīvi ļauns. Neparedzams un Izpriečpilns. Pirms 3 ne. Sastrīdējāmies, bet Ceru ka viss būs kā agrāk un mes atkal busim labakie draugi.. Haha pārprašana dazreiz ir traka lieta😅... It īpasi ja tavs draugz izlasa kaut ko kas ir tava privāta lieta. Karoča, Tomass ir fascinējošs, un slēpj daudz ko un neatklăj to kad pats vien velas. Parasti saka, ka -Tu mani nepazisti. Vai ari. -Labakais draugs ir gulta, ir ļoti slinks😂😂😂Bet par Savu Tomasu saku visu to labako.

1 4 Ljoti mīļš puisis!!

1 2 Aizmirsu pateikt ka Tomass ir arī ļoti spēcīgs un spējīgs uz daudz ko, tomēr lai pārliexinātos došu pārbaudījumu. Viņš ir arī elegants un gudrs. Pilns ar noslēpumainību un nāvejošu raksturu, :)

Iesaki draugiem!
Tomass skaidrojums un vārda diena

Tomass raksturojums

Tomasa raksturīgākās īpašibas
Ar labu humora izjūtu 55%
Jautrs 55%
Karstasinīgs 55%
Maz draugu 44%
Slinks 44%
Uzticīgs 44%
Optimists 33%
Ātri aizkaitināms 33%
Gudrs 33%
Drošs 33%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Urzula, Severīns
Rīt vārda dienu svin
Īrisa, Irīda
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu