Apsveikumu serviss draugam.lv
Vārda dienas -> Laila

Laila

Vārda dienu Laila svin 2. martā.

Latvijā dzīvo apmēram 2 230 personas ar vārdu Laila.
1 15

Vārda Laila nozīme un skaidrojums:

Elastīga, apveltīta ar milzīgu gribasspēku un labu gaumi. Gadījums Lailu uzmet viļņa virsotnē. Viņa ciena neatkarību un loģisku attiecību pinumu. Zina, ka dzīve ir kā ūdens virpulis. Nemaz nav tik viegli Lailai noturēties tam pretī!
Iesaki draugiem!

Lailas draugu un paziņu raksturojumi:

1 13 Loti laipna atsauciga un labsirdiga ari tai pasa laika emocionala atri var aizsvilties un atri var norimt principa forsh cilvecinsh

2 7 Smaidiga meitene kas mil dzivniekus un bernus. Var but loti neizlemiga.

0 4 Lailas ir radošas un mākslinieciskas, sievišķīgas un mīlošas, gaišas un sirsnīgas, mīl bērnus. Ar savas personības siltumu padara gaišākus līdzcilvēku dzīves grūtos brīžus.

0 2 Gudra un var arī atriebties

0 2 Dzīvniekus nemīlu

0 2 Ļoti sievišķīga, patīkama, gudra un mīļa. Inteliğenta, pievilcīga ar labām manierēm un gaišu, patīkamu enerğiju. Uzlādē sev apkārt esošos cilvēkus ar labām domām un gaišām sajūtām. Sieviete ar odziņu un neatvairāmu šarmu. Neaizmirstama sieviete.

4 5 Materiāliste

0 0 Cik nācies sastapties, Lailas ir baigās teicamnieces. Vienmēr izmācījušās, dod arī norakstīt, ļoti pareizas, kārtīgas. Taču beigās šis kārtīgums ļauj ieņemt dzīvē labu vietu un tad sargaties no Lailas. Viņa arī jūs padarīs par kārtīgiem un teicamniekiem, ka spalvas noputēs, jo viņa var a jūs nē? Gudras meičas, kas fakts. Tomēr viņas gudrība kalpo viņai un jūs esat tikai instruments uz kura spēlēt un izvilināt visādas notis.

6 4 Lailas ir īsti ļaunuma iemiesojumi. No sākuma tēlo labiņās, tad iepin savos intrigu un melu tīklos, sāk pazemot Tevi, dara visu, lai Tu neticētu saviem spēkiem. Ļoti mïl spēlēt teātri ne vien uz skatuves, bet arī dzīvē. Nedod Dievs aizskarsi Lailu, uzreiz atriebsies. Nemīl dzirdēt patiesību. Liela egoiste, kam nekas vairāl par sevi pašu nerūp. Ar cilvēkiem spēlējas kā ar mantiņām. Uzskata, ka ir pasaules naba. Briesmïga personìba. Cilvēks bez labām manierēm. Nav arì īpaši apdāvināta ar prāta spējăm. Ļoti aprobežota. Mēdz būt arī cietsirdīga.

Iesaki draugiem!
Laila skaidrojums un vārda diena

Laila raksturojums

Lailas raksturīgākās īpašibas
Gudra 58%
Inteliģenta 47%
Uzticīga 47%
Ar labu humora izjūtu 47%
Pašpārliecināta 47%
Neatkarīga 41%
Enerģiska 41%
Jautra 41%
Strādīga 41%
Lepna 35%
Dati no PMLP iedzīvotāju reģistra, G. Treimaņa "Vārdu noslēpumi"
Šodien vārda dienu svin
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
ieteikumsklikšķini uz vārdiem un uzzini to nozīmi
KalendārsVārda dienu kalendārs
Iesaki draugiem.lv Iesaki Facebook Iesaki Twitter
Iesaki Twitter
Klikšķini šeit, ja vēlies palasīt dzejoļus no vairāk nekā 2`000 latviešu autoriem.
Top.LV
 draugam.lv apsveikumu servisa lietošanas noteikumi
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu